چرا خرید ممبر فیک ؟

در این مطلب قصد داریم اهداف خرید فیک ممبر تلگرام را مورد بررسی قرار دهیم که از پرسش و پاسخ جلو میرویم تا اهداف را یک به یک بررسی کنیم.

فواید خرید ممبر چیست ؟

مهمترین عاملی که کاربران به سمت خرید ممبر فیک سوق داده می شوند ، قیمت ارزان آن است. از عوامل دیگر می توان به افزایش اعتبار کانال از لحاظ اعتماد ، فروش ، جذب کاربر اشاره کرد. کانال های امروزی که در سطح تلگرام به موفقیت رسیده اند دارای اعضای بسیار زیادی از نوع ممبر فیک می باشند. شما بعد از عضویت در کانالی اولین چیز مهم آمار کانال است که مسبب بودن یا نبودن شما در آن کانال است ، آمار کم در ذهن کاربر پدید آورنده این است که یا محتوای کانال شما مناسب نیست یا کانال تازه تاسیس است که کانال شما نتوانسته جذب ممبر داشته باشد. و وقتی که آمار و تعداد ممبر و کاربران کانال شما بالا باشد باعث اعتماد و جذابیت کانال شما برای کاربر می شود. پس می توان گفت مهم ترین عامل افزایش اعتبار کانال تلگرام شما است.

به جرات می توان گفت که بیش از ۸۵ درصد ادمین های تلگرام اقدام به خرید ممبر فیک تلگرام می کنند که قطعاً برای داشتن کانالی خوب و برداشتن سکویی برای پیشرفت شما قطعاً نیازمند خرید ممبر فیک تلگرام می باشید.

محصولات » خرید ممبر فیک تلگرام

مضرات فیک ممبر کانال تلگرام چیست ؟

شاید همگی ما که در حال حاضر خواننده این مطلب هستیم بدانیم که فیک ممبر یا همان ممبر فیک توسط تلگرام مسدود و حذف می شود و از چندین سال قبل تلگرام به دنبال حذف و جلوگیری از کاربران هرز و اضافه می باشد. این فرآیند ابتدا به فروشندگان ممبر فیک و سپس به خریدار ضربه مستقیم وارد می کند زیرا زمانی که ممبر فیک تلگرام توسط تلگرام شناسایی شود دیلیت اکانت شده و سپس از کانال شما به مرور حذف می شود.

در حال حاضر در تاریخ نگارش این مطلب تلگرام با ساخت ممبر فیک تلگرام مقابله بسیاری می کند و بسیاری از فروشندگان ممبر کار خود را رها کرده اند و بسیاری از خریداران به خرید ممبر واقعی ارزان قیمت تر مانند ممبر اد اجباری یا ممبر هیدن می شوند که البته فرصت بسیار خوبیست برای افزایش ممبر تلگرام به روش واقعی.

سایت ممبر سلر در این راستا از مدتی قبل برای جبران ریزش خود برای هرکانال حدود بیش از صد عدد ممبر جبرانی به عنوان هدیه واریز می کند ولی با توجه به سیاست های تلگرام این اقدام کافی نیست و چاره ای بجز مقابله با تلگرام نداریم و فروشگاه ما از معدود فروشگاه های آنلاینی است که بعد از فشارهای تلگرام هنوز فروش خود را متوقف نکرده است.

بعد از خرید ممبر فیک چه اقداماتی لازم است؟

کانالی که همه آمار آن فیک می باشد بدرد می خورد و کارکردی دارد؟

پاسخ ما به این سوال نه است! سایت ممبر سلر در زمینه فروش محصولات تلگرام و ارائه خدمات تلگرامی فعالیت دارد و به خاطر تجربه زیاد خود از شما تقاضای خرید ممبر واقعی تلگرام بعد از خرید ممبر فیک را دارد. زیرا شما با خرید ممبر فیک تنها کانال خود را جذاب تر و پر آمار تر جلوه داده اید و اینک نیازمند خرید ممبر واقعی تلگرام می باشید. بعد از خرید و بالا بردن ممبر واقعی شما نیازمند تبادل با سایر کانال ها می باشید و باید خودتان برای خودتان دلسوز باشید و برای تبلیغ کانال خود کوشا باشید.

در صورتی که تمامی نکات را انجام داده اید و به دنبال افزایش و راهکاری برای افزایش عضو کانال خود هستید می توانید این مطلب را مشاهده کنید

 

ممبر فیک نخرید! چرا؟

در اینجا لازم به ذکر است این تیتر یکی از سایت های تازه تاسیس فروش ممبر واقعی و تبلیغات می باشد که به اشتباه کاربران را راهنمایی می کند. هرگز از سایت های غیرمرتبط مشاوره نگیرید چرا که در این سایت ها به علت عدم فروش ممبر فیک ، روشی از بالا بردن و افزایش عضو کانال که ثابت شده است را زیر سوال می برد و بهتر از از سایت هایی که خدمات تلگرامی را در مدت های زیادی ارائه داده اند سوال کنید.

دلیل سرکوب ممبر فیک توسط سایت ها و اشخاص ، ریزش تدریجی و هزینه بیهوده است که توسط ما رد می شود. شما اختیار خرید ممبر فیک یا ممبر کاملا واقعی را دارید و مجبور به خرید هرنوع ممبری نیستید ولی بدون آمار نمیتوانید حتی ۱عدد ممبر واقعی تلگرام را جذب کنید. باید از خودتان سوال کنید اگر دوکانال خبری مشابه با پست های یکسان یکی کانالی با ۱۰عضو و دیگری با ۱۰۰۰۰عضو وجود داشته باشد شما به سمت کدام یک از این کانال ها می روید؟! خب مشخص است به سمت کانالی با اعضای بالاتر جذب می شود پس هیچگاه به چشم هزینه به تبلیغات و خرید ممبر نگاه نکنید. کانال های بزرگی مانند اخبار ۲۰:۳۰ روزانه ده ها هزار ممبر فیک خریداری می کنند و هرشب در کمترین حالت میلیون ها سود میبرند!

دلیل بعدی ریزش تدریجی است که باعث تداعی شدن هزینه الکی و بدون بازده می باشد که کاملا غلط است. تلگرام ممبرهای فیک را در صورت شناسایی حذف می کند و عمر مفید ممبر فیک ۶ماه می باشد و شما می بایست در کنار خرید ممبر واقعی و تبلیغات ممبر فیک را هم خریداری کنید. کانال های موفقی وجود دارند که با داشتن بیش از ۲۰۰هزار عضو هنوز هم ممبر فیک خریداری می کنند. ممبر فیک به شما مدت زمانی فرصت می دهد تا کانال خود را سرپا و موفق جلوه دهید و شما می بایست انقدر توانایی لازم را داشته باشید که بتوانید در این مدت ریزش بتوانید ممبر واقعی جذب یا خرید کنید و به هیچ وجه نمی شود نقش ممبر فیک را کم و بیهوده جلوه داد.

ممبر فیک بخریم؟

با پدید آمدن هر ابزاری مانند مسنجر تلگرام و الگوریتم ها و رفتارهای متفاوت در هرزمان تصمیم گیری هایی می شود و روزانه نیازمند آن است که تفکر سیستمی نسبت به موضوع را اصلاح کرد. با ایجاد و گسترش تلگرام بسیاری اقدام به خرید ممبر فیک کرده اند و این خرید ها رشد های چشم گیری داشته است.

اما سؤال این است اساسا خرید این نوع ممبر برای کانال‌ها توصیه می‌شود یا خیر؟

پاسخ به این سؤال از چند بعد قابل بحث و بررسی است؛ اما باز هم می گوییم بجز خرید ممبر فیک عملکرد شما موفقیت شما را رقم خواهد زد.

نکته ۱ – درواقع ۲۰۰ عضو و مخاطب واقعی که ۱۰ نفر آن خرید می‌کنند یا به خواسته‌های شما پاسخ می‌دهند، بهتر از ۲۰۰۰ عضو و مخاطبی است هیچ گونه فعالیتی ندارد پس ممبر واقعی به ممبر فیک ترجیح دارد.

نکته ۲ – چیزی که در نهایت اهمیت دارد کیفیت و تداوم کار است. حتی اگر عضو فیک خریداری شود، بعد از مدتی ریزش پیدا خواهید کرد و شما می بایست مجدد خریداری کنید و بتوانید در این مدت ممبر واقعی و مخاطبان واقعی جذب کنید. باید آمار سین با آمار مخاطبان کانال شما با هم همخوانی داشته باشد پس حتما کانالی که ده کا ممبر فیک دارد نیازمند خرید حداقل ۵۰۰عدد سین واقعی یا فیک برای کانال خویش است.

محصولات » خرید سین تلگرام

به خاطر مباحث مطرح شده خرید ممبر فیک باید حساب شده باشد و پارامترهای مختلف در نظر گرفته شود.

به شرط رعایت دو دستورالعمل:

۱- تولید محتوای با کیفیت بعد و قبل از خرید ممبر فیک و ثابت بودن آمار کانال تا حد توان برای جلوگیری از دلسردی اعضا.

۲- به خرید ممبر فیک تنها متکی نشوید و به تبلیغات و خرید ممبر واقعی تلگرام بپردازید.

تمامی متن نوشته شده طبق تجربیات کسب شده در چندین سال اخیر می باشد که بهتر است به آن برای رسیدن به موفقیت عمل شود.