معرفی ربات های تلگرام

در این پست به انواع ربات های تلگرامی و کاربردی ترین ربات های تلگرامی خواهیم پرداخت. در ابتدای صحبت باید بگوییم در اصل ربات تلگرام یک شخص حقیقی نیست و توسط برنامه نویسی و نرم افزار کنترل می شود و براساس دستوراتی که دریافت می کند می تواند به شما کمک کند. اکثر ربات های تلگرام در انتهای ایدی تلگرامی خود دارای پسوندی مانند bot می باشند که شما به راحتی می توانید ربات تلگرام را از شخص عادی تشخیص دهید. ساخت و انتشار ربات تلگرام یکی از پردرآمد های این حوزه از شبکه اجتماعی می باشد و توسعه دهندگان می توانند از طریق ساخت ربات به کسب درآمد بپردازند. این نکته را هم باید توجه داشت که ربات تلگرام به هیچ عنوان نمی تواند شما را هک کند اما در صورتی که کاربر اطلاعات شخصی یا تصویری برای ربات ارسال نماید همان تصویر در حافظه ربات ذخیره می شود و توسعه دهنده ی ربات می تواند از آن استفاده غیرمجاز داشته باشد.

لیست بهترین ربات های تلگرام

ربات ها در حوزه های مختلف مانند کنترل گروه ، کاربردی ، ابزار دانلود و … به کمک ما می آیند و ما در این لیست به بهترین ربات های تلگرام اشاره کرده ایم.

این ربات توسط تلگرام تدارک دیده شده است و شما می توانید با استفاده از این واسط از مدت زمان ریپورتی آگاه شوید. همچنین در این ربات بستری برای ارتباط شما و درخواست های شما از کارمندان تلگرام مبنی بر رفع ریپورت تلگرام فراهم کرده است.

اسپم بات

این ربات توسط تلگرام تایید شده است و تیک رسمی آبی دارد و با استفاده از ربات جیمیل تلگرام می توانید بدون مراجعه به جیمیل ، به محض دریافت جیمیل های جدید در تلگرام پیام آن را مشاهده و به آن پاسخ دهید ! نکته های بسیاری در این ربات قابل تحسین است که به خوبی می توانید مانند اپلیکیشن و سایت به مدیریت اکانت جیمیل خود بپردازید. (کنترل جیمیل از طریق تلگرام)

ربات جیمیل

کاربرد این ربات برای افراد و ادمین های کانال تلگرامی می باشد که می توانند نرخ رشد یا ریزش کانال خود را رصد کنند و به صورت آماری در بازه های زمانی دریافت کنند. این ربات برای تحلیل آمار تلگرام بسیار کاربردی می باشد و توسط این ربات تلگرام می شود در بازه های طولانی مدت رشد کانال خود را مشاهده کنید و ریزش های روزانه خود را دریابید و برای پیشبرد کانال تلگرامی خود برنامه ریزی داشته باشید.

 

ربات instasave یکی از پرکاربردترین و پر مخاطب ترین ربات های برتر در سطح تلگرام می باشد که به کمک این ربات می توانید پروفایل اینستاگرام اشخاص مختلف ، پست های اینستاگرام و استوری های اینستاگرام را مشاهده و ذخیره کنید. این ربات اینستاگرام برای ذخیره اطلاعات و دریافت تصاویر با کیفیت بدون نصب اینستاگرام های غیررسمی بسیار کاربردی می باشد.

 

ربات Temporary Mail Bot یکی از ربات های ارائه دهنده ایمیل موقت می باشد که می توانید برای ثبت نام در سایت های مختلف و یا احراز هویت در اپلیکیشن ها از این ایمیل های موقت استفاده کنید و ایمیل شخصی و واقعی خود را افشا نکنید.

 

🎧 بات جستجوی موزیک دنیای ترانه یا همان آهنگیفای به شما برای یافتن موزیک های مختلف کمک شایانی می کند. شما با ارسال ویس یا تکه ای از آهنگ نیز می توانید موزیک مورد علاقه و مدنظر خود را جستجو کنید و یا از آخرین آهنگ های داغ هفته با خبر شوید.

 

ربات معرفی شده توسط کاربر ozvfake.ir :

ربات ملوبات نیازمند معرفی نیست چرا که یکی از پرمخاطب ترین ربات ها می باشد و حتی توسط خوانندگان هم معرفی شده و مرجع رسمی برای دانلود موزیک می باشد و خدماتی عالی در سبک و زمینه کاری خود ارائه می دهد.

 

سعی شد در این پست به صورت مختصر به ربات های کاربردی اشاره شود ، اگر رباتی مدنظر شما است ایدی آن را برای ما در کامنت درج کنید تا به لیست افزوده شود