خرید شماره مجازی بدون ریپورت |خرید شماره مجازی تلگرام

ساخت اکانت در تلگرام

شما به خوبی میدانید که برای ساخت اکانت تلگرام نیازمند شماره واقعی ایرانی برای ثبت نام می باشید و توسط ایمیل امکان پذیر نمی باشد و بسیاری به دلایل متعدد علاقمند به پخش شدن و یا ساخت اکانت تلگرام با شماره واقعی خود نیستند و به دنبال خرید شماره مجازی هستند . از این رو سایت ممبرسلر به شما بهترین و ساده ترین روش دریافت و خرید شماره مجازی تلگرام را معرفی می کند. برای دور زدن محدودیت های شماره های ایران و رهایی از ریپورت اکانت قبلی بهترین کار خرید شماره مجازی دائمی تلگرام می باشد که به شما آموزش خرید را خواهیم داد و به صورت کامل شما می توانید برای خود و دوستانتان شماره مجازی تهیه کنید.

توضیح کوتاهی بر دلایل خرید شماره مجازی 

ربات شماره مجازی شما را از تحریم هایی که سایت های مختلف بر علیه کشور ایران اعمال کرده اند رها می کند و شما می توانید با خرید خط شماره مجازی اختصاصی ، شخصی و امن از سرویس های جهانی مانند تلگرام ، واتس آپ ، اینستاگرام ، فیسبوک ، گوگل ، ماکروسافت ، پیپال ، توییتر و دیگر سرویس های جهانی که معروف هستند استفاده کنید و نگرانی بابت تحریم شماره ایران نداشته باشید و با استفاده از این ربات شماره مجازی می توانید شماره مجازی کشور های مختلف را به سادگی و با کمترین قیمت به صورت دائمی دریافت کنید.

شماره مجازی، خطی بدون وجود فیزیکی می باشد که از طریق اینترنت قابل خرید است و با استفاده از این شماره می توانید از همه امکانات آن مانند سیمکارت فیزیکی نظیر دریافت پیامک استفاده کنید و با استفاده از این قابلیت در شبکه های اجتماعی مختلف مثل تلگرام عضو شوید.

فروش شماره مجازی اختصاصی

فواید خرید شماره مجازی:

  • قیمت های بسیار ارزان و زیر قیمت بازار
  • شماره های اختصاصی دائمی 
  • شماره های بدون ریپورت (قابلیت ارسال پیام به pv اشخاص)
  • بدون نیاز به مدارک رسمی و افشای اطلاعات برای خرید شماره
  • شماره در دسترس اشخاص دیگر قرار نمی گیرد

خرید شمـاره مجـازی ارزان

خرید شماره مجازی بدون ریپورت تلگرام

همه مراحل خرید شماره مجازی بدون دخالت انسانی انجام می شود و تنها با شارژ کردن پنل ربات تلگرامی می توانید با انتخاب کشور شماره مجازی ، شماره مجازی اختصاصی خود را انتخاب کنید و از شماره مجازی بدون ریپورت استفاده کنید و لذت ببرید. شماره های مجازی ارزان و بدون ریپورت

 

کدام کشور دارای شماره مجازی غیر ریپورت است؟

تلگرام در طول زمان فعالیت با فعالیت مجرمانه در تلگرام مانند اسپم کردن برخورد می کند و در راستای جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای بسیاری از شماره های بدون کاربر نیز ریپورت در نظر گرفته است! اما با این حال بهتر است شماره های مجازی از کشور هایی بجز روسیه ، چین ، آمریکا تهیه کنید تا شانس بیشتری برای خرید شماره مجازی بدون ریپورت داشته باشید.

 

مدت زمان اعتبار شماره های مجازی چه مدتی است؟

شماره های مجازی اختصاصی از بهترین پنل های شماره مجازی تهیه می شوند و این شماره های از دسترس خارج نمی شوند و به هیچ عنوان کسی امکان ورود به این شماره ها را ندارد و به صورت شخصی به هر شخص شماره ای جداگانه داده می شود و شما مالک آن شماره باقی خواهید ماند و مدت اعتباری ندارد.

 

خرید شماره مجازی

ابتدا فیلترشکن خود را متصل کنید / سپس روی ایکون زیر کلیک کنید و به تلگرام منتقل شوید / سپس ربات را استارت کرده و شماره مجازی خود را خریداری کنید

 

ربات شماره مجازی

  • توجه داشته باشید: سایت ممبر سلر هیچگونه تضمینی بر روی عملکرد ربات ندارد اما این ربات بسیار محبوب می باشد و دارای مشتریان متعددی می باشد و نقش سایت ممبر سلر تنها ارائه و معرفی رباتی برای خرید شماره مجازی ارزان می باشد.