مقدمه‌ روش های افزایش ممبر تلگرام

امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و پیامرسان هایی مانند تلگرام ، افراد زیادی به کسب و کار از طریق فضای مجازی میپردازند. در حال حاضر افراد بسیاری به دنبال افزایش اعضای کانال خود می باشند که با روش های مختلف به درآمدی برسند. پس می توان از تلگرام به عنوان یکی از پیامرسان هایی که باعث درآمد زایی برای افرادی شده است نام ببریم. در این پیامرسان علاوه بر درآمد می توان به ارائه و معرفی محصولات پرداخت.

یکی از اولین چالش هایی که هر مدیر کانالی به دنبال آن می باشد ، افزایش اعضای کانال یا گروه خود به صورت فیک یا واقعی می باشد. البته با افزایش ممبر می توان با دریافت تبلیغات و قرار دادن در کانال خود درآمد زیادی کسب کرد که به تعداد واقعی اعضا و محتوای کانال بازمی گردد. پس در هر صورت افزایش ممبر تلگرام برای شما پیروزی را به ارمغان خواهد آورد.

 

چگونه ممبر های کانال را افزایش دهیم؟

این مطلب با هدف ارائه روش ها و گام های افزایش ممبر ایجاد شده است و در ادامه می توانید با تکنیک های افزایش ممبر آشنا شوید و در صورتی که سوالی برایتان ایجاد شد برای پشتیبانی سایت ممبر سلر سوال خود را مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

 

افزایش ممبر تلگرام با تولید محتوا

یکی از اساسی ترین موضوعاتی که می تواند به طور محسوسی در افزایش ممبر کانال موثر باشد ، موضوع تولید محتوای صحیح می باشد. به این صورت که هرچه این محتوا به روز و به نقلی آپدیت باشد و در موضوع کانال شما گنجانده شود باعث زمینه سازی برای جذب ممبر واقعی تلگرام است.

همینطور یکی از تکنیک های دیگر که باید مد نظر داشت مرتبط بودن مطالب با موضوع کانال می باشد ، کانال شما نباید هرروز رویکردی متفاوت به خود بگیرد و موضوع خود را عوض کند تا باعث جذب مخاطب های مرتبط با کانال شود و از ریزش و دفع اعضا از کانال جلوگیری کند. به همین علت به هیچ وجه موضوع کانال خود را تغییر ندهید و از تغییر دادن ایدی کانال هم بپرهیزید البته در صورتی که ایدی کانال شما غیرمرتبط می باشد بهتر از به تغییر آن بپردازید.

 

افزایش ممبر تلگرام با ساخت کانال عمومی

با توجه به این موضوع که فقط کانال های تلگرامی را با جستجوی اسم کانال قابل یافتن هستند بهتر است به ایجاد کانال تلگرام با اسم های مرتبط و کلیدواژه های مرتبط به کار شما بپردازید و لینک کانال اصلی خود را درون آن قرار دهید. برای مثال در صورتی که کانالی درباره فروش موبایل دارید می توانید کانال های مختلفی با نام ها و ایدی های مورد حدس شما که بنظرتان بیشترین جستجو را دارد ایجاد کنید مثلا کانال هایی با نام فروش موبایل هواوی ، فروش فوری گوشی سامسونگ ایجاد کنید تا با جستجو شدن این کانال ها و مراجعه به این کانال ها به کانال اصلی ارجاع داده شوند.

از مطلب “آموزش ساخت کانال تلگرام استفاده کنید.

اگر شما صاحب کانالی با لینک خصوصی می باشید بهترین کار عمومی کردن کانال می باشد ولی که در آن صورت هم می توانید به مطلب ” آموزش ساخت لینک خصوصی و عمومی کانال “ مراجعه کنید.

 

اد کردن در کانال ۲۰۰ ممبر ( فرصت طلایی )

در مطلب رفع محدودیت اد کردن ۲۰۰ نفر به این موضوع پرداختیم اما باید در اینجا بگوییم که زمانی که شما کانالی را ایجاد می کنید امکان اضافه کردن ۲۰۰ نفر از مخاطبان تلگرام خود به کانال به صورت اجباری هستید که می توانید از این ویژگی استفاده کنید و تلاش کنید که ممبر های فعال و کسانی که علاقمند به فوروارد کردن مطالب هستند را جذب کنید. در اولین گام برای افزایش ممبر بهترین کار استفاده از این ظرفیت ۲۰۰ نفر و سپس خرید ممبر فیک است.

بالا بردن ممبر تلگرام با انتخاب صحیح

اسم کانال و لینک یا ایدی کانال تلگرامی در جذب ممبر بسیار تاثیر گذار است. بهترین نام را با استفاده از مشورت و تفکر برای کانال خود ایجاد کنید که هم در ذهن ماندگار باشد و هم ایدی مناسبی در رابطه با موضوع برگزینید.

 

تبلیغ کانال با ذکر ایدی کانال در زیر هر پست

بهتر است در زیر هر پست ایدی کانال خود را به صورت جذاب و نامحسوس درج کنید. هر پست که ایجاد و تولید محتوا می کنید را با ایدی کانال خود ادغام کنید تا در صورت به اشتراک گذاشته شدن مطلب افراد دیگر ترغیب به دنبال کردن کانال شما شوند. این موضوع در جذب ممبر واقعی تلگرام تاثیر زیادی دارد و نباید نادیده گرفته شود.

افزایش ممبر با ظاهر جذاب پست‌ ها

این موضوع بسیار موضوع مهمی در رابطه با خلاقیت داشتن و روش های نوین جذب ممبر می باشد. شما بهتر است با صرف کمی زمان به تولید پست هایی با گیف ها یا تصاویر زیبا بپردازید تا کاربران بیشتر راغب به خواندن مطالب کانال شما باشند.

 

افزایش ممبر تلگرام با تب

تبادل در تلگرام یکی دیگر از روش ها و گام های موثر برای بالا بردن ممبر تلگرام می باشد. به طور مفصل به انواع و نحوه تب در تلگرام در پست های پیشین سایت پرداخته ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

افزایش ممبر تلگرام با تبلیغات

ادمین های کانال ها می توانند با استفاده از تبلیغات و انتشار تبلیغات اعضا برای خود جذب کنند که روش مناسبی می باشد ولی هزینه های بسیار زیادی دارد که هر کانال معمولی امکان استفاده از این گام برای افزایش ممبر تلگرام را ندارد که برای همه کانال ها پیشنهاد نمی شود و در صورت خرید تبلیغات و عدم دریافت نتیجه مطلوب باید از خود سوال کنید که کجای کار شما میلنگد؟ آیا کانال من برای تبلیغات مناسب نبوده؟ آیا تعداد اعضای کانال من مطلوب نبود؟

 

افزایش ممبر تلگرام با قرعه کشی

یکی دیگر از گام های مفید برای افزایش و جذب مخاطب تلگرام ، مسابقات به مناسبت های مختلف است که باعث می شود کاربران در کانال شما بمانند تا برنده بعدی این مسابقات آنها باشند و آنها برای دریافت وجه یا شارژ به وجد آیند. اما این مورد نباید آنقدر زیاد شود که کاربر با مشاهده عدم برنده شدن در این مسابقات یا پست های مکرر کانال شما را ، ترک نماید.

افزایش ممبر تلگرام با زمانبندی

در جهت ارتباط کاربر با کانال شما و مراجعه دائمی به کانال شما به عنوان مرجع باید کانال شما دارای زمانبندی برای انتشار پست های خود باشد که کاربر با چند مدت عضویت متوجه شود شما از فلان سایت شب دیگر پستی منتشر نمی کنید یا در فلان ساعت اخبار و مطالب جذاب یا محصولات شگفت انگیز خود را معرفی می کنید.

 

افزایش ممبر تلگرام با خرید ممبر

یکی دیگر از روش های افزایش ممبر تلگرام خرید ممبر می باشد که سایت ما در این زمینه خبره می باشد و می توانید به راحتی با مراجعه به صفحه محصولات تمامی محصولات ما را مشاهده کنید و به راحتی افزایش ممبر داشته باشید.

 

محصولات » خرید ممبر فیک تلگرام

محصولات » خرید ممبر فیک گروه تلگرام