پروکسی MTProto تلگرام چیست؟

تلگرام در چندین نسخه قبل و بعد از شدت تحریم های مسنجر او از طرف دولت روسیه و دولت ایران نسخه ۴.۸.۹ را ارائه داد که در این نسخه ، پروکسی جدید اختصاصی بنام MTProto را معرفی کرد، این نام مخفف Mobile Telegram Protocol است و توسط تیم تلگرام توسعه داده شده است که بدون استفاده از فیلترشکن می توانید بدون انجام کاری ، تلگرام را باز کنید و مانند سابق(بدون فیلترشکن) از آن استفاده کنید.

از مزایای این پروکسی می توان به پرسرعت بودن آن (در صورت خرید پروکسی اختصاصی) و رمزگذاری بودن آن اشاره کرد که می تواند خیال ما را از بابت استفاده تلگرام راحت کند.

ام‌تی‌پروتو به صورت “Client To Client” یا همان  End-to-End  که از رمزگذاری های ایمن دنیا است ، رمزگذاری می‌شود و از بابت ایمنی کاملا قابل اعتماد است ( با توجه و استناد به صحبت های مدیرعامل تلگرام)

ویژگی MTProto در نوع خود بی‌نظیر است و این به معنی است که ؛ مصرف دیتای کمتر + سرعت و پایداری بیشتر!

چگونه از MTproto استفاده کنم؟

شما می توانید تلگرام رسمی یا غیررسمی خود را بروز کنید و از این قابلیت استفاده کنید ، پروکسی هایی که تلگرام در کانال های مختلف منتشر می شود ممکن است سرعت خوبی نداشته باشند و شما موفق به اتصال ایمن به پروکسی تلگرام نشوید اما با استفاده از پروکسی اختصاصی تلگرام می توانید از تلگرام پرسرعت لذت ببرید و دیگر از دست vpn و هزینه های گزاف رهایی یابید.

 

چه پروکسی برای من مناسب است؟

این سوال یکی از سوال ها مهمی است که هر شخصی برای خود ایجاد کرده است . کسانی که به دنبال پروکسی ایمن و پرسرعت می گردند می توانند با استفاده از نکاتی که ذکر می شود از مرجع معتبر به سرعت و بدون نگرانی پروکسی اختصاصی تهیه کنند.

 

شما با خرید پروکسی شخصی می توانید بهترین پینگ را داشته باشید و بدون ثانیه ای افت سرعت از آن استفاده کنید . پروکسی های شخصی تنها به شما تعلق دارد و مانند پروکسی های رایگان نیستند که در طول روز به طور دائم و مکرر قطعی دارند و پس از مدتی از کار افتاده و سرعت بسیار پایینی دارند. شما با خرید پروکسی شخصی می توانید با پرداخت هزینه ای اندک در حد یک پفک یا چیپس برای خود امنیت و سرعت را خریداری نمایید.

 

توسط ربات تلگرامی که به شما معرفی خواهیم کرد می توانید پروکسی شخصی پرسرعت تهیه نمایید:

برای تهیه پروکسی ابتدا فیلترشکن خود را متصل کرده 

سپس این متن را لمس کنید

تا به ربات فروش پروکسی اختصاصی پرسرعت منتقل شوید

بعد از خرید رسید بانکی خود را برای پشتیبان ربات معرفی شده ارسال نمایید تا پروکسی شخصی برای شما ارسال شود

 

  • سایت ممبر سلر هیچگونه تعهدی بابت ربات ذکر شده ندارد و صرفاً جهت معرفی می باشد.
  • قابل ذکر است در حدود بیش از چندماه است که این ربات فروش پروکسی یکی از ارزان ترین و پرسرعت ترین پروکسی ها را ارائه می دهد که توسط ما و دوستان استفاده شده است و به شما عزیزان نیز پیشنهاد می شود که از آن استفاده نمایید.