در مطالب قبل و محصول ممبر فیک تلگرام این واژه را شنیده ایم ولی ممکن است ندانیم که ممبر فیک به چه دردی میخورد؟

از اسم ممبر فیک تلگرام کاملا مشهود است که از دو واژه “ممبر” و “فیک” استفاده شده است و ممبر به معنای عضو و اعضا و فیک به معنای غیرواقعی می باشد.

اصطلاح “فیک” از کلمۀ Fake انگلیسی می باشد که به معنای تقلبی و جعلی است.

مسنجر تلگرام با گسترش فعالیت خود این امکان و بستر را برای ما فراهم کرده است که بتوانیم ممبر فیک ایجاد و عرضه کنیم. و اما…

ممبر فیک تلگرام چیست؟

آموزش ساخت ممبر فیک تلگرام

خب در اینجا باید بگوییم که ممبر فیک به راحتی قابل ایجاد است اما حفظ و نگهداری از اکانت های متعدد کاری دشوار و طاقت فرسا است که بهتر است به این کار نپردازید اما در همین حد بگوییم که ساخت ممبر فیک تنها با شماره مجازی تلگرام یا شماره واقعی اختصاصی امکان پذیر است و شما می توانید با ساخت اکانت با شماره های مجازی انبوهی از ممبر فیک بسازید و در کانال خود عضو کنید. اما این کار عقلانی نیست و بهتر است به جای دردسر از مراجع معتبر ممبر فیک را بدون دردسر با قیمتی اندک تهیه کنید…

محصولات » خرید ممبر فیک تلگرام

مشکلات ممبر فیک تلگرام چیست

شاید برای شما سوال شده باشد که ممبر فیک تلگرام چه مشکلاتی دارد و می تواند مسبب چه ایراداتی برای کانال باشد که باید به طور خلاصه بگوییم که در حالت کلی به هیچ عنوان ممبرهای فیک تاثیری در تعداد بازدید(سین) پست ها ندارند و در واقع ممبر های واقعی نیستند که بتوانند کانال شما را مشاهده کنند. پس تنها جنبه افزایش آمار کانال و بالا بردن اعتبار کانال را دارند که در مطالب قبلی سایت آیا ممبر فیک بخریم؟” به آن اشاره مفصل کردیم.

 

ممبر فیک تلگرام چه سودی دارد؟

سود ممبر فیک تلگرام

ممبر فیک تلگرام به تنهایی سودی برای کانال شما ندارد و درصورتی می توانیم ممبر فیک را با بازده و کاربردی بخوانیم که در کنار خرید و افزایش ممبر فیک به تبلیغات و افزایش ممبر واقعی و جذب مخاطب نیز بپردازیم. ممبر فیک در واقع نقش سیاه لشکر را ایفا می کند و شما بدون سپاه نمی توانیم با سیاه لشکر به پیروزی برسید.

 

تشخیص ممبر فیک کانال

ممکن است شما در موقع عضو شدن در کانال تلگرامی با خود این سوال را مطرح کنید که آیا ممبر های این کانال فیک می باشد یا واقعی ؟ خب با چندتکنیک ساده و تجربی می توان این را تشخیص داد . با ما همراه باشید.

یکی از راه های تشخیص ممبر فیک کانال تلگرام ، مشاهده تعداد ویو های پست های آن کانال نسبت به اعضای کانال است. به طور معمول می توان گفت کانالی با ده هزار عضو در حدود هزار سین خواهد داشت و هرچه تعداد این سین ها بالاتر باشد می توان گفت ، این کانال بازدهی بسیار مناسبی دارد. البته این تنها راه تشخیص نیست ولی جز بهترین روش ها می باشد ولی به تازگی کانال ها با خرید سین تلگرام این موضوع را پنهان می کنند و نمی توانیم بجز رد و رصد کانال روشی برای تشخیص ممبر فیک آن کانال داشته باشیم.

با ذکر موارد فوق اگر به دنبال خرید ممبر کانال تلگرامی هستید می توانید از سایت ممبرسلر که یکی از معتبرترین سایت های ارائه دهنده خدمات تلگرامی می باشد ممبر واقعی اجباری تلگرام ، ممبر فیک تلگرام و یا ممبر پاپ آپ تهیه نمایید و در کنار خرید ممبر بتوانید به فعالیت و رونق کسب و کار خود بپردازید.